BACKLİNK PAKETLERİ


Web sitemizin hizmetlerinden yararlanıp, başta Google olmak üzeri ve diğer arama motorlarında üst seviyelere, hedefledikleri noktalara ulaşan binlerce müşterimiz bulunmaktadır. Tamamen doğal bir şekilde ve %100 etki yaratacak bir şekilde, gerekli teknikler kullanarak uyguladığımız SEO paketleri çalışmalarımız sitenize güç ve finansal değerine değer katmakla kalmayıp, siteniz için koyduğunuz hedefteki noktaya daha kolay ulaşmasını sağlayacak. Web sitemizin günlük 10 milyon hite sahip olan Google News, Dmoz ve Yandex News kayıtlı sitelerden oluşan dev bir newtork’u bulunmaktadır. Web sitemizin Backlink paketi ve seo paketinden yararlanmak ve en iyi hizmeti almak için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Peki, Backlink paketlerimizle beraber Web siteniz ne kazanacak? Öncelikle sizlere backlink paketinin yararları ve zararlarından bahsetmek isteriz. İlk olarak yararlarını anlatmamız gerekirse, web siteniz için kullanacağınız backlinkler sizlere sitelerinizin, başka siteler üzerinden link almasını ve hedeflediğiniz kelimede yükselmesini sağlar. Ayrıca sitenizin referans gösterilmesi dâhilinde, sitenizin güvenilir olduğunu ve içerik bilgilerinin yararlı olduğunu gösterir böylelikle pagerank değeriniz artar ve arama motorlarında hızlı bir şekilde index almanızı sağla. Hızlı bir şekilde, arama motorlarında üst sıralara yükselirsiniz. backlink paketlerinin zararlarından bahsetmemiz gerekirse, yeni siteler için fazla backlink almak, sitenizi cezaya düşürebilir. Bunun dışında Pr. değeri düşük siteler üzerinden alınan backlinkler, sitenizin kelime sıralamasında gerilemesine neden olur.

Ayrıca sitelerin size nofollow link vermesi de sizleri geri plana atacaktır. Biz her zaman kaliteli bir şekilde işini yapan bir kurum olarak, sizlere zararlarını ve yararlarını anlatmak istedik. Şimdi web sitemiz ile backlink’in zararlarını en aza indirebilirsiniz. Nasıl mı? Sitemiz her zaman kaliteli backlink paketleri satmaktadır. Pagerank değeri yüksek sitelerimiz ile backlinkler verilmektedir. Piyasada kaliteli link almak kolay değildir ama sitemiz üzerinden alacağınız SEO paketleri ile kolaylığı sizlere sunmaktayız. backlinkleriniz doğal makaleleri bulunan ve tamamen özgün olan siteler tarafından verilmektedir. Böylelikle organik ve hızlı bir şekilde hit kasacaksınız. Ayrıca seo paketlerimiz, packlinklerimizin hizmetlerinden faydalanan kişilere Dmoz dizin siteleri üzerinden backlink verilmektedir. Böylelikle diğer sitelere oranla daha hızlı ve çok index kasacaksınız. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin ve sitenizi en doğru şekilde hedefe ulaştıralım.

Zirve Seo Danışmanlık

Tamamen organik seo paketlerimiz ile ilk sayfada yerinizi almaya sadece bir adım kaldı!

Yukarı