GOOGLE ADWORDS


 

Değerli konuklar internet aleminde takribi 30 arama motoru bulunmaktadır. Bilinen ilk arama motorlarından olan ALTAVİSTA 1995 ten beri aktif olarak arama yapmaya çalışmaktadır. Sırasıyla en çok bilinen arama motorları olarak google, bing, yahoo search, yandex gibi ünlü şirketleri sıralayabiliriz. Bizimde haliyle sosyal hayatımızda bu sosyal etkileşimleri kullanmadan geçemiyoruz. Bir sitemizi bir profilimizi bir hizmet verecek internet adresimizi bu arama motorlarında yüksek mevkilerde görmek istiyorsak ister istemez ciddi çalışmalar yapmamız gerektiğini çok kez siz biliyor biz söylüyoruz.

Sitem googlede nasil yükselir? Başta gelen çalışma sistemi olarak en yakın yol Adwors çalışma sistemine kayıt olup tanıtım paketlerinden herhangi birisinden hizmet aldığınızda size sitenizi googlenin ilk sıralarında görmekten başka bir şey kalmayacaktır. Bunu yılların vermiş olduğu bir çok deneyimler ve sosyal etnik hayatımızı tecrübeli insanlarının bilgilerinden yola çıkarak söylemekteyiz. Yazımızın başında malümünüz hatırlarsınız arama motorlarından olan alta vistadan bahsetmiştik peki neden ? 1995 den beri aktif olduğu halde belkide burada ilk kez duyanlarınız olmuştur işte biz kalkıpta bu arama optimizasyonunda yükselmeye çalışmayız günümüzde ve ülkemizde en revaçta kullanılabilir ve popüler olan arama motorunda yükselmeye çalışırız çalıştırtırız.

Lakin biz belkide türkiyede değilde çinde yaşamız olsaydık bu fikirden vazgeçip yani google arama motorunda yükselme arayışı içinde değilde çin’de meşhur arama motoru olan BAİDU’da yükselme arayışı içinde olurduk.Yani nerede yaşıyorsan oranın en popüler arama motorunu kullanmalısınız ki hatsafhada verim alabilesiniz. İşte bu bildiğimiz en büyük doğru olgudur bilgidir. Bundan dolayıdırki aynı bu olgu gibi doğru yerde doğru zamanda n verimli Adwors paketleri hizmeti sunabilen zirve seo danışmanlığı olarak sizlerle olmaktan gurur duymaktayız.

Zirve Seo Danışmanlık

Tamamen organik seo paketlerimiz ile ilk sayfada yerinizi almaya sadece bir adım kaldı!

Yukarı